Czy to prawda?

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: ;) :!: :?: :arrow: :| :mrgreen: :brzdak: :jump: :spie: :mniam: :snajper: :pomysl: :papa: :ryczy: :playboy: :zly: :oki: :klutnia: :browar: :czytaj: :love: :jazda: :o_nie: :klikam: :jaram: :cwaniak: :nienie: :foto: :bat: :boks: :laska: :czerwona: :puknij:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] włączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Czy to prawda?

autor: ViKaR » 25 mar 2021, 21:47

Nie da się ukryć, jak dobrym serwisem o KSZO była ta strona (no może poza wypocinami u schyłku SSA Pani S. - słynne menedżery z Izraela i miliony $ za jakiegoś bramkarza-juniora, o którym dziś nikt nie ma pojęcia :lol: ).

Tak czy siak wizerunek KSZO na tym traci, nie zyskuje. Mamy takie czasy, że bez mediów poważny sport nie istnieje, więc takie wojenki i fochy Lasiego nikomu nie służą - a już na pewno nie KSZO.

autor: sebu92 » 08 cze 2014, 23:41

Nie bardzo rozumiem obrażanie się władz klubu na ten serwis i zakaz udzielania wywiadów. Wiem o co poszło, czytałem tamten wywiad kilka razy, ale nadal nie potrafię dopatrzeć się czegoś aż tak obraźliwego, co spowodowałoby taką reakcję. Mam nadzieje że przyjdzie dzień, w którym KSZO.net.pl zostanie przywrócone do życia, lub powstanie równie dobry serwis...

autor: Piknik1929 » 08 cze 2014, 23:32

Chcieliśmy przejąć serwis KSZO.net.pl, ale niestety decyzja obecnych prowadzących... była jednoznaczna.

autor: sebu92 » 08 cze 2014, 23:30

Wielka szkoda. Jak dla mnie jedyny serwis z którego można było dowiedzieć się czegoś konkretnego o klubie. Wyniki na bieżąco, relacje pomeczowe, informacje o przeciwnikach, wywiady, zdjęcia... Mówicie co chcecie, ale drugiego takiego serwisu nie ma i nie zanosi się żeby prędko powstał :roll:

autor: Piknik1929 » 08 cze 2014, 15:22

Jak widać prawda.

Czy to prawda?

autor: DareKSZO » 04 cze 2014, 22:54

Czy prawdą jest, to że serwis KSZO.net.pl definitywnie kończy działalność równo z końcem sezonu?

Na górę