REGULAMIN !

Regulamin forum.

Moderator: tkaczer

Admin

REGULAMIN !

Post: # 13Post Admin
30 lis 2005, 13:17

[center]REGULAMIN FORUM KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI[/center]

1. Redakcja udostępnia swoim użytkownikom możliwość korzystania z forum, które jest miejscem wymiany informacji, komentarzy i myśli na tematy głównie związane z KSZO Ostrowiec, kibicami, Ostrowcem Św. i sportem.


2. Użytkownik publikuje swoje komentarze i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja forum nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na forum.


3. Forum i posty zamieszczane przez zarejestrowanych użytkowników, dlatego użytkownicy nie udzielający się na forum będą usuwani, co wpłynie na możliwość dalszego przeglądania forum przez usuniętego użytkownika.


4. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum KSZO Ostrowiec Św. postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej etc. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa innych osób itp.


5. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum KSZO Ostrowiec Św. treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady netykiety.


6. Redakcja forum KSZO Ostrowiec Św. zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt 3 i 4 regulaminu.


7. Redakcja forum KSZO Ostrowiec Św. zastrzega sobie prawo do usuwania treści oraz banowania użytkowników bez podawania przyczyn swojego działania o ile uzna to za stosowne.


8. Użytkownik wypowiadając się na forum KSZO Ostrowiec Św. tym samym wyraża zgodę na umieszczenie wypowiedzi lub jej fragmentów w innych publikacjach portalu.


9. Redakcja forum KSZO Ostrowiec Św. dołoży wszelkich starań w celu prawidłowego działania forum.


10. Redakcja forum KSZO Ostrowiec Św. zastrzega sobie prawo do wyłączenia serwisu bez podawania przyczyn takiego działania.


11. Regulamin obowiązuje od momentu opublikowania. Redakcja forum KSZO Ostrowiec Św zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Admin, łącznie zmieniany 2 razy.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość